Galapředstavení předvedlí naši špílmachři na hřišti v Rohově. Již od prvních minut bušili na bránku domácích střely hostí. Jen díky skvěle formě brankáře Rohova to nebylo v 21.minutě 5:0 pro Závadu, ale jen 1:0. A to po krásné střele z přímeho kopu mistra Vávry. Domáci se jen sporadicky dostávali na dostřel branky Karlose. Dokonce 1.střela domácích lízla břevno. Ale to bylo ze strany Rohova v první poločase vše. V 35.minutě se individuálně prosadil Ráďa Tesarčík a o 3.minuty později přesnou střelou k tyči zvýšil na poločasových 3:0 opět Vávra. V druhém poločase se hra nezměnila, nekonečné množství šancí Závady. V 72.minutě se po nádherné souhře hostí dostal k míči Ráďa Tesarčík a nedal střelou k tyči žádnou šanci domácímu golmanovi. 78.minuta a skoré se opět měnilo. Na 5:0 zvýšil Vávra a ručník domácích se pohupoval na zábradlí lemující okraj hřiště. 3.minuty před koncem utkání završil exhibici Závady Dan Gryz. Nelze opomenout, že Závadě z důvodu především zranění chybělo 5 hráčů základní sestavy.

Hoši děkujem za předvedený výkon a doufám, že se šňůra výher na hřištích soupeřů prodlouží i v tento čtvrtek. od 18.hodiny hrajeme na hřišti Mokrých Lazců.

Rohov - Závada 0:6 (0:3)

Autor: Radek Lampa