Ve čtvrtek 20.6. sehráli fotbalisté Závady odložené utkání v Mokrých Lazcích. Ze zápasu dvou odlišných poločasů si 3.body do tabulky připsali naši. První poločas byl ve znamení nepřesnosti na naši straně. Světlým okamžikem byl průnik Vávry a následná střela, díky které se ujali naši vedení 1:0. Do poločasu stačili domáci nejen vyrovnat. Poločasový výsledek 4:1 byl obrázkem kvality hry v prvním poločase. V kabině bylo o přestávce dusno, trenér se slovně opřel do hráču, hráči si pravděpodobně vzali tato slova k srdci a hra dostala v druhém poločase úplně jiný náboj. Hned z počátku druhého poločasu se po chybě domácích zadáku zaskvěl Ráďa Tesarčík, po pěti minutách se nádhernou střelou z 20.metrů předvedl Dan gryz a po dalších chybách domácích obránců srovnal na 4:4 opět Radek Tesarčík. Do konce poločasu si ještě připsali po jedné brance Vávra a Radek Tesarčík.

Mokré Lazce - Závada 4:6 (4:1)

Autor: Radek Lampa