Naše mužstvo zajíždělo v sobotu 14.9. na hřiště do Služovic, kde se od 16:30 pokusilo navázat na dobré výsledky z minulých zápasů.

Na hřišti pokropeném lehkými přeháňkami jsme od úvodního hvizdu diktovali tempo hry. V 5.minutě napřáhl z dobrých 25 metrů Daniel Štefek a trefil svou ranou břevno domácí branky, která se snad třese ještě dnes.

Vzápětí na to už naše radost propukla naplno, po rychlém brejku se míč dostal na pravou stranu, kde si naběhl znovu Daniel Štefek a ranou k zadní tyči, o kterou ještě střelu opřel, se naše mužstvo ujalo vedení 0:1!

Domácí mužstvo jsme přikovali před jejich branku a po sérii rohů a závaru v šestnáctce míč propadl opět k nohám Daniela Štefka a ten tvrdým projektylem rozvlnil síť domácí branky a bylo to 0:2! Domácí hráči se snažili s výsledkem něco udělat, ale kombinačně to opravdu nešlo a tak jen nakopávali dlouhé míče, se kterými si naše obrana věděla rady. Paradoxně jsme domácím snížení na 2:1 nabídli sami, to si Robin Vitásek nepokryl přihrávku našeho stopera, domácí útočník mu ji vypíchl, obešel ještě v rychlosti našeho obránce a samostatný nájezd zakončil střelou k tyči. Prostě zbytečně jsme dali domácím příležitost ještě něco s výsledkem něco udělat.

Ihned po rozehrávce jsme mohli skóre opět navýšit, to se po krásné nahrávce za obranu dostal ke střele agilní Daniel Štefek, těsně minul domácí branku. Už už to vypadalo, že do kabin půjdeme s jednobrankovým náskokem ale to rezolutně odmítl Jarda Náwrath, který přebral na půlicí čáře balon, obešel vše co mu stálo v cestě a řítil se na domácího stopera, nesobecky, i když už mohl sám zakončit, našel ještě lépe nabíhajícího Daniela Štefka a ten střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci a završil třetím golem svůj hattrick a bylo to 1:3! Tak také skončil první poločas utkání.

Do druhého poločasu místo Jardy Náwratha nastoupil Radek Tesarčík a ten se opět ukázal jako skvělý střelec, po krásném pasu za obranu domácích se rychlostně prosadil přes domácího stopera a sám se řítil na gólman. Ten se snažil včasným vyběhnutím zabránit Radkovi ve skórování, ten povedeným lobem stejně zvýšil naše vedení na 1:4! A to ještě ze strany Radka Tesarčíka nebylo vše, opět po rychlém výpadu našeho mužstva se Radek řítil spolu s Honzou Enderem na osamoceného domácího stopera, pohybem těla dal najevo svou přihrávku Honzovi, domácí stoper tento trik spolkl i s navijákem, a tak mohl Radek pokračovat v samostatném úniku na domácího brankáře. Ten již jen bezmocně sledoval, jak Radek s ledovým klidem okolo něj posílá pátý hřebíček do rakve Služovickému mužstvu a upravuje na konečný stav zápasu 1:5 ve prospěch našeho Zavadského týmu, který si domů odváží zasloužené 3!!! body.

Autor: Radek Lampa