Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

5.6.2011 tj sokol závada- darkovice "b"

Typ: ostatní
5.6.2011 tj sokol závada- darkovice "b"

Dne 5.6.2011 jsme sehráli poslední domácí zápas s velice kvalitním mužstvem Darkovic "B" kteří přijeli na hřiště Sokolu Závada s osmi hráči širšího kádru A mužstva!!!
Domácí tým nastoupil v sestavě které scházel pouze ze zdravotních důvodů Marek Vaňura.Před zápasem jsme si v kabině řekli že tento poslední zápas musíme vyhrát pro naše FANOUŠKY!!!Kteří chodí naše mužstvo povzbuzovat pravidelně na naše zápasy!!!
Ještě před zápasem jsme se vyfotili a nechali udělat dvě velké fotografie které budou vystaveny u pana Theuera v restauraci a ve vývěsní skříňce(TJ Sokol Závada) u zastávky!!!
Zápas začal a od první minuty se Darkovice začali tlačit před naší branku ve které stál Štefan Jackovič.A ten začal přivádět svými zákroky hostující útočníky k zoufalství!!!Naše obrana byla pod stálým tlakem a s vypětím všech sil odolávala výpadům hráčů Darkovic.Opravdu musíme přiznat že takové kvalitní mužstvo zde letos nehrálo!!!Kdy jeho věkový průměr byl mezi 20-21 lety!!!Na tento zápas se přijel také podívat trenér A mužstva Darkovic takže se dá usoudit že Darkovičtí nechtěli ponechat nic náhodě a odvést si ze Závady tři body.
Poté co jsme ustáli prvních 15 minut náporu Darkovic tak jsme dostali také k zakončení pohledných akcí.Nejprve po narážečkách mezi Jiřím Léblem a Danem Kubcem pálil Dan do připraveného brankáře.Pak po krásném vysunutí Lukáše Šikory a jeho následném centru z voleje a hranice šestnáctky pálil tentokrát Jiří Lébl a tentýž hráč se dostal také k zakončení ještě jednou a jen o malý kousek svou střelou minul těsně pravou tyč Darkovické brány.
Hra se přelévala ve vysokém tempu z jedné strany na druhou a obě obrany se spolu s brankáři měli co ohánět!!!
Běžela cca.30 minuta utkání kdy Martin Skoupil našel ve středu hřiště opět výborně hrajícího Pepu Kocura a ten geniální přihrávkou mezi dva Darkovické obránce vybídl k solu Dana Kubce který se řítil sám na hostujícího gólmana.Své sólo zakončil k pravé tyči a euforie našich hráčů a diváků mohla vypuknout naplno bylo to 1:0!!! A to nebylo všechno za pár minut krásnou přihrávkou od Jiřího Lébla se opět Dan Kubec řítil vstříc hostujícímu brankáři kterému udělal kličku a kdyby mu míč neutekl o pár centimetrů dále tak zakončení do odkryté brány by nestihl obránce vykopnout na poslední chvíli z brankové čáry!!!V prvním poločase se již zásadního nestalo a tak naše mužstvo šlo do kabiny s vedením 1:0!!!
Druhý poločas začal opět náporem hostujícího mužstva s cílem obrátit nepříznivý stav na svou stranu.Útok střídal útok a naše obrana v čele se Štefanem Jackovičem se měla co ohánět!!!Ale víc jak zakončení z dálky naše obrana hostům nedovolila!!!
Nakopávané míče ze vzduchu hravě pokryl dlouhodobý pilíř obrany Robin Vitásek!!!A když už se přeci dostali ke kombinaci před šestnáctkou tak tam byl připraven David Tomaka který jim akci znesnadnil a nebo úplně přerušil!!!
Ale tento zápas se povedl celému mužstvu počínaje od brankáře až po útok!!!Všichni pracovali jako jeden muž a nedovolili si odvést ani jeden bod mužstvu Darkovic!!!
Čím více se blížil konec zápasu tím více se vkrádala na kopačky Darkovic nervozita.Přihrávky byli nepřesné a z toho těžili naši záložníci a vysílali naše útočníky do šancí.V jedné z nich se ocitl také opět neúnavný Dan Kubec.Rychlou kličkou do protipohybu hostujícího brankáře se dostal k zakončení ale trefil k úžasu všech fanoušků jen boční síť!!!Do hry se dostali také všichni tři náhradníci.A bylo znát že kluci jsou již na tolik vyzrálí že si umějí poradit i s takovým průběhem zápasu.Hlavně střídající Tomáš Janeček a jeho důraz málem slavil úspěch!!!Už už to vypadalo že půjde v samostatný únik ale zkušený stoper Darkovic mu na poslední chvíli skluzem míč vypíchl!!!Naši hráči si již vydřené vítězství pohlídali a důstojně se rozloučili s domácími fanoušky výhrou 1:0 nad ambiciozním mužstvem Darkovic"B".

Ještě jednou chci za celé vedení Sokolu Závada a hráče poděkovat našim fanouškům že nás přišli podpořit!!!
A také je pozvat na poslední zápas který sehrajeme 11.6.2011 v Hněvošicích a to už v 15:00!!!

Autor: David Tomaka.


Vytvořeno: 5. 6. 2011
Poslední aktualizace: 5. 6. 2011 0:00
Autor: Ondřej Lasák