Sobota 16.4.2011 Bezbrankový druhý poločas bohužel nestačil

Za slunného počasí rozehráli naši hráči zajímavou fotbalovou partii na hřišti Horní Lhoty. Hra se přelévala na obě strany. V 15.minutě se závadští ujali vedení 1:0. Bohužel za několik minut domácí vyrovnali a do konce poločasu ještě dvakrát skórovali. Do kabin šli hráči za stavu 3:1.

Po přestávce hráli naši hráči opět vyrovnanou partii, i přes zdravotní problémy některých hráčů si vytvářeli závadní častěji než v prvním poločase. Do břevna hlavičkoval Robin a několik dalších šancí vytlačil nevýrazný brankář domácích mimo branku. Ve vynikající formě se představil brankář Štefan, který vychytal samostatné nájezdy a pěkné střely domácích. Po kvalitním výkonu však Závada prohrála 3:1

V dalším utkání přivítáme doma první celek tabulky Deportivo, věříme, že 3 body zůstanou doma.

Autor: Radek Lampa

Vytvořeno: 16. 4. 2011
Poslední aktualizace: 16. 4. 2011 0:00
Autor: Ondřej Lasák