Přesvědčivou výhrou mužstev Závady a Mokrých Lazců skončilo utkání hrané za slunného počasí. Již od začátku měli naši více ze hry, což se projevilo častými střelami na branku soupeře. V 17. minutě zahrával Michal Krákora rohový kop a nádherně zatočíl balón až do branky. Sílicí tlak našich se projevoval i následujících minutách. Zoufala obrana hostů kupila chyby a po ruce jednoho z hostujících obránců zahrával v 35. minutě Jarda Náwrath penaltu. Nekompromisně zavěsil. V druhém poločase se hra vyrovnala a náše opora v brance ( Karlos) si dokonce šáhla i na míč. S přibývajícím časem se dostavali hosté znovu pod tlak a v 75. minutě překonal brankáře hlavou Dan Gryz. Vylepšena souhra našich se konečně projevila a naší zaslouženě vyhráli 3:1 a tímto se posunuli na 7. místo

Chtěl bych tímto poděkovat i fanouškům za vytrvalou podporu našeho mužstva.

Autor: Radek Lampa