LAZARET V SUDICÍCH

TJ SOKOL SUDICE - TJ SOKOL ZÁVADA 5:0 (2:0)

Závada přijela do Sudic pouze v jedenácti hráčích a během utkání se jí ještě další tři hráčí zranili a musela tak dohrávat v osmi lidech. Sudice byly po celý zápas lepším týmem. Do vedení ale mohla jít ale Závada, když se do samostatného nájezdu dostal Daniel Štefek, ale pouze nastřelil sudického brankáře Bočka. V 6. minutě odcentroval Schwenzner balon přímo na hlavu Vojtěcha Kryštofa, a jeho hlavička se zastavila až v brance - 1:0. O chvilku později zahodil sudickou šanci Tomáš Kryštof. V 10. minutě se už Sudice radovaly z branky, když aut Zipse skončil u Michala Kryštofa, a jeho nenápadná střela přes tři obránce zaplula až do sítě - 2:0. Závada mohla kontrovat opět Danielm Štefkem, ale ten střílel ve 12. min.  v nadějné pozici nad. V 16. minutě vychytal závadský gólman Krajíček Vojtěcha Kryštofa. Ve 27. minutě hlavičku hostujícího Martina Štefka zastavilo břevno. Zbytek poločasu se už odehrál bez většího vzruchu.

Hned na začátku druhé půle Sudice navýšily svůj náskok, když střela Riemela skončila na břevně, a hlavička Baránka si už svůj cíl našla - 3:0. V dalším průběhu zápasu se postupně Závadě zranili dva a nakonec i třetí hráč, takže se začala soustředit na obranu, aby nedostala větší brankový příděl. Sudice se už dokázaly prosadit pouze dvakrát. V 73. minutě volný přímý kop Tomáše Kryštofa uklidil přímo z voleje do sítě Zips - 4:0. Poslední branku zaznamenal šest minut před koncem po přihrávce Riemela, střelou do prázdné klece Pitra - 5:0.

"Byl to špatný zápas a od nás mizerný výkon," krčil po utkání rameny předseda klubu TJ Sokol Závada Jiří Škroch., "Domácí byli aktivnější, šli za výhrou a hlavně když mohli, dali gól. My jsme své šance neproměnili, po chybách inkasovali, navíc díky zraněním dohrávali v osmi, tak nám nezbývá, než soupeři pogratulovat. Doufám že během týdne vyléčíme šrámy, protože v sobotu 28.4.2018 nás doma čeká od 16,30 hod. derby s béčkem Bohuslavic, věřím,  že po něm se opět budeme radovat."

Góly:6. V. Kryštof , 10. M. Kryštof , 48. P. Baránek , 73. T. Zips , 84. M. Pitra