Za příznivého počasí se utkali domácí s opavským Deportivem. První minuty patřily především hostujícímu celku, což mělo za následek vedení hostů 1:0. Závadští si po obdrženém gólu vytvořili několik slibných šancí a převahu na hřišti. Výsledkem tlaku na soupeřovu branku byl vyrovnávací gól.  Střelec a kapitán v jedné osobě Jirka Lébl přesně zamířil k levé tyči soupeřovy branky.

Po rozehrání soupeře ze středového kruhu si domácí nepohlídali levou stranu a po samostatné akci se soupeřův hráč ocitl tváři v tvář domácímu golmanovi a přesně zamířil k pravé tyčce. Ani obětavý skluz stopera Robina nezabránil gólu. Výsledek 1:2 vydržel i z důvodu neproměněné penalty domácích až do poločasu. Druhý poločas patřil převážně domácím. Tlak na soupeřovu branku vyústil v šance, které většinou končily v rukou soupeřova brankáře. Ojedinělé šance hostí bravurně zlikvidovala opora v brance domácích Štefan. A tak si opavští vezou ze Závady 3 body.

Příští utkání hrají závadští v sobotu 30.4.2011 v 16:30 ve Služovicích

Autor: Radek Lampa