Naše mužstvo zajíždělo k předposlednímu zápasu sezony 20011-2012 na horkou půdu TJ Sokola Hněvošice"B".
Domácí nastoupili v posilněné sestavě o hráče A mužstva s jasným cílem, získat 3 body!!!
Jelikož se hrálo v sobotu, musel náš trenér řešit tradiční problém se sestavou. Absence hráčů základu z pracovních důvodů je problémem nejen u nás.
Začátek zápasu přinesl z obou stran velké nasazení a šance nenechali na sebe dlouho čekat. Své kvality a zkušenosti předváděl v naší brance golnam "Karlos", který držel jako vždy naše akcie velmi vysoko!!! Nádhernou individuálni akci se předvedl náš mozek zálohy, nestrnoucí Jarda Náwrath, kterému již táhne na pátý křížek. Na naší půlce se zmocnil míče a z protihráčů si doslova udělal slalomové kužely. Prošel "s bravůrou ala Messi" až před domácího brankáře a střelou k tyči mu nedal sebemenší šanci!!! 1:0 pro mužstvo Závady.
A nebylo se čemu divit, když této akci zatleskali i samotní domácí fanoušci!!!Hráči Hněvošic se ihned vrhli do útoku s cílem vyrovnat.
Naše obrana pracovala na podtrženou jedničku. A když už bylo třeba, zasáhl náš pilíř obrany - spolehlivý Robin Vitásek.
Kluci opravdu hráli výborně, hýřili aktivitou a připravovali si šance jako na běžícím pásu. Další branka v síti domácích na sebe nenechala dlouho čekat. To po ose Jarda Náwrath-Jiří Lébl-David Kubiš. Posledně jmenovaný našel krásnou přihrávkou Dana Gryze a ten obešel i brankáře domácích a zvýšil na 2:0 pro naše mužstvo!!! Tak také skončili první poločas zápasu.
Začátek druhého poločasu se opět nesl v duchu převahy našeho mužstva, a kdyby naši hráči přidali 3, 4 branky, tak by se nikdo nedivil!!! Velké vzrušení přinesla 85.minuta utkání, kdy náš hráč Michal Vavřínek obdržel velmi přísnou červenou kartu, což znamená, že si nezahraje 2 soutěžní utkání (rozhodla disciplinární komise FAČR v Opavě).
Hráči Hněvošic využili přesilovku ke korekci výsledku na 1:2.                  Společně s našimi fanoušky jsme odvezli 3.body do Závady!!!!
Poslední utkání, které nás čeká bude velmi těžké,jelikož odjíždíme na horkou půdu do Hrabyně, která bojuje o druhou příčku tabulky!!!

Autor: Radek Lampa