Obsah

VÝHRA NA BOHUSLAVICEMI

Typ: ostatní
TJ SOKOL ZÁVADA : SK BOHUSLAVICE "B" 4:1 (3:0)

Závada se stala v sobotu hostitelem mužstva z Bohuslavic. A byla to právě domácí družina, která diktovala po celý první poločas tempo hry a hosty naprosto přehrávala. Vedení se Závada ujala až ve 24. minutě, když dlouhá nahrávka Gryze našla Staňa, který křižnou střelou nedal šanci brankáři Vitáskovi - 1:0. Po půlhodině hry se prodral Staňo až před šestnáctku a střelou k tyči podruhé rozjásal domácí fanoušky - 2:0. Pak své šance zahodili Staňo s Danielem Štefkem. Třetí hřebíček do rakve Bohuslavic zatloukl navrátilec Daniel Štefek, který svůj průnik po levé straně zakončil nekompromisně střelou k levé tyči - 3:0.

Ve druhé části se obraz hry na trávníku opticky srovnal. Po hodině hry napřáhl z dálky Gryz. Padající list, který mířil pod břevno, vyškrábl na roh s vypětím všech sil brankář Vitásek. V 66. minutě Závada znovu vstřelila branku, když se na pravé straně uvolnil Staňo, a nahrávkou pod sebe našel Daniela Štefka, ktery nekompromisně poslal balon do brány - 4:0. Třináct minut před koncem Bohuslavice dokázaly snížit, když se Petr Štefek natlačil do vápna a pokořil Krajíčka - 4:1. Hned vzápětí mohli hosté vsítit další branku, ale Janoš pálil těsně nad břevno. V závěru utkání se dostal do velké šance domácí Daniel Štefek, dokonce nasadil kličku brankáři, ale dostal se ze střeleckého úhlu a zamířil jen do boční sítě. Zápas tak dospěl k výhře Závady.

Vedoucí mužstva Závady Jan Cigán byl pochopitelně spokojen: "Po celý zápas jsme byli jasně lepším týmem, Bohuslavice jsme přehrávali a vyhráli zcela zaslouženě. Už v úterý 1.5.2018 hrajeme od 17-ti hod. dohrávku v Hati, věřím, že na vítězné vlně pojedeme dál."

Góly: 24. L. Staňo , 30. L. Staňo , 39. D. Štefek , 66. D. Štefek - 77. P. Štefek