Naším cílem bylo nepodcenit mužstvo Rohova a nenechat si dát nějakou hloupou branku, ale co nejspíš branku vsítit. To se nám také velice brzy povedlo a naše mužstvo na hrací ploše předvádělo pohledný fotbal se spoustou krásných akcí a ještě krásnějšími brankami. Po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího utkání se skóre zastavilo na krásných 8:0 pro mužstvo Závady. Ikoně našeho týmu ,Robinu Vitáskovi, se podařilo 4-krát zapsat do listiny střelcu!!! A to v 10, 12, 76, 77. minutě utkání. V 11. a 16. minutě se trefil Dan Štefek. Po jedné brance přidali v 8. minutě Honza Cigán a v 67. minutě Honza Ender. Za krásného počasí a před velice dobrou návštěvou naše mužstvo opět ukázalo, že započatá práce v letní přestávce nese své ovoce. Čekají nás ještě tři těžké zápasy. Závadští si tímto upevniii první místo tabulky s jednobodovým náskokem a zápasem k dobru před dotírající Štítinu.

Tímto zveme naše fanoušky na další velice důležitý zápas který naše mužstvo sehraje v sobotu 26.10.2013 od 15:00 na hřišti v Hati.
Proto přijeďte povzbudit naše mužstvo a svými hlasivkami dovést náš tým ke třem bodům do tabulky!!!

Autor: Radek Lampa