2011.5.22. tj sokol zavada-mokré lazce"b"

Za krásného letního počasí naši hráči nastupovali v neděli proti rezervě Mokrých Lazců s cílem odčinit porážku z Rohova!!!
Před domácími fanoušky se naši hráči vrhli do útoku ale zapomněli na zadní vrátka a to hned v 6 minutě kdy špatnou rozehrávku potrestali hosté krásným golem pod břevno a bylo to 1:0!Naši hráči se s toho záhy otřepali a v 8 minutě vyrovnali po krásném centru nejlepšího hráče na hřišti Vojty Chřibka který našel ve vápně zcela nekrytého Robina Vitáska.A ten hlavičkou do šibenice Lazeckého gólmana vyrovnal na 1:1!
Běžela 17 minuta utkání a naši hráči se ujali vedení 2:1! když krásným pasem Pepa Kocur našel nastartovaného Marka Vaňuru a ten křížnou střelou kterou ještě otřel o tyč nedal brankáři šanci.Bohužel se naši hráči nepoučili ze začátku utkání kdy zapomněli na zadní vrátka a to se jim stalo osudné v 19 minutě utkání!Špatná rozehrávka ve středu hřiště od předstopera k tomu ještě se přidal špatný odskok balonu a utočník hostů se řítil sám na gólmana Jackoviče kterému střelou k tyči nedal pražádnou šanci a bylo srovnáno na 2:2!A tak také skončil první poločas zápasu.
V kabině jsme si řekli že takové díry v obraně a špatné rozehrávky se nám mohou stát osudnými!!!Bohužel osud si s námi zahrál krutě!!!Běžela 48 minuta zápasu a David Kubiš špatně řešil situaci před vlastní brankou a hosté toho dokázali využít a strhli vedení na svou stranu a bylo to 3:2!Ze zápasu musel odstoupit pro zranění Tomáš Janeček a nahradil ho Zdeněk Staněk který si v 65 minutě naběhl a Pepa Kocur mu uličkou poslal míč před hostující branku kde však už číhal brankář.Zdeněk Staněk však zachoval chladnou hlavu a kličkou brankáři do leva zasunul míč do opuštěné brány a srovnal na 3:3! Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou my jsme měli šance a tvořili hru a chtěli aby tři body zůstali na domácím trávníku ale jak se říká nedáš dostaneš.Bohužel při zahrávání přímého kopu z ideální vzdálenosti jsme nastřelili hostující zeď a hosté podnikli rychlý protiútok kdy dva hráči se řítili na našeho stopera.Prvním zákrokem po střele nás ještě Štefan Jackovič podržel ale na dorážku již nestačil a bylo to 4:3 pro hosty!
Do konce zápasu ještě zbývalo 10 minut a naši hráči se vrhli do útoku s cílem aspoň vyrovnat a získat jeden bod za remízu.Šance byli ale štěstí se v neděli přiklonilo na stranu hostujícího mužstva které opět z protiútoku nám zasadilo smrtelnou ránu a uzavřelo výsledek zápasu na 5:3 ve svůj prospěch.A zcela zaslouženě si odvezlo z hřiště Závady 3 body do tabulky.

Příští týden sehraje Sokol Závada své utkání na hřišti Sokolu Hrabyně kde ji čeká těžký soupeř který se nachází v tabulce na 6. místě a doma body nerozdává.Začátek utkání je v 17:00 a hraje se v sobotu 28.5.!!!
Tímto zveme všechny naše příznivce na toto utkání ve kterém budeme potřebovat vaše hlasivky!!!

Autor: David Tomaka

Vytvořeno: 22. 5. 2011
Poslední aktualizace: 22. 5. 2011 0:00
Autor: Ondřej Lasák