CENNÁ REMÍZA

Poslední dva zápasy sezóny sehráli naší hráči na domácí půdě. Prvním soupeřem byly Hněvošice"B", kteří přijeli s maximálně posílení o hráče „A“ týmu.
Hned od úvodního hvizdu zamkl soupeř naše hráče na naší polovině a domácí obrana jen stěží odolávala jejich tlaku.
První gól na sebe nenechal dlouho čekat. Prudký centr z pravé strany zužitkoval s dávkou štěstí hostující útočník ve vedoucí branku, když ho balón doslova trefil přímo do hlavy a ten se šťastně odrazil za záda našeho brankáře. Tak skončil první poločas. Druhý poločas naši hráči začali náporem a tlačili hosty před jejich šestnáctku, ale pořád byl ukazatel skóre 0:1! Po rychlém brejku soupeře nedal hostující útočník našemu brankáři šanci a bylo to 2:0! Už to vypadalo na prokletí domácího hřiště, protože jsme doma získali body jen z prvního zápasu s Hrabyní!!!
Snad burcování domácího trenéra nebo nějaká záhadná síla sestoupila na naše hráče, protože od toho okamžiku se začali na hřišti dít nevídané věci. Naši hráči doslova svírali Hněvošice jako v kleštích. Jedna šance střídala další a snížení na sebe nenechalo dlouho čekat. To si Dan Gryz připravil po kličce hostujícímu obránci balon na střelu a vymetl z 25 metrů levou šibenici hostující brány!
A to nebylo všechno zanedlouho po kombinaci na pravé straně hřiště přišel prudký centr do šestnáctky hostů, kde se nejlépe orientoval a svým důrazem vyrovnal Michal Krákora a bylo to 2:2! Opravdu naši hráči odehráli nejlepší poločas v sezoně! Velký podíl na obratu měli naši diváci, kteří nás hnali do útoku! Ve zbývajícím čase druhé půle se hra přelévala z jedné strany na druhou a žádné mužstvo už nechtělo prohrát. Když už bylo nejhůře, tak podrželi brankáři. Na závěr se předvedl povedenými nůžkami Patrik Klíč, který zakončoval nadýchaný centr z pravé strany. Krásnému zakončení scházel jen malý kousek a mohli zůstat všechny body doma! Ale remíza byla vzhledem k vývoji utkání a kvalitě soupeře velice cenná!!!
Naše přání bylo navázat na bojovnost z tohoto zápasu a zvládnout poslední zápas, který sehráli naši doma s Rohovem.

Autor: Aleš Očko

Vytvořeno: 31. 12. 2011
Poslední aktualizace: 31. 12. 2011 0:00
Autor: Ondřej Lasák