" Do Darkovic se pro body nejezdí!!! " to znělo před odjezdem naši kanonýrů na půdu Darkovic. Tréner si marně lámal hlavu se sestavou. Chybělo 8 hráču základu a to už je pro některé týmy katastrofa. Ale jelo se ve 12-ti lidech. Začátek utkání patřil hráčum Darkovic, ale postupem času se hra vyrovnávala a výsledkem bylo zakončení Davida Kubiše. Překvapení bylo na světě!!!!!!! 1:0 pro Závadu. Hra se přelévala od jedné branky k druhé. Bohužel do poločasu stačili domáci srovnat skoré po trestném kopu a dorážce domácích zadáků.

Po poločase byla hra vyrovnaná. Ke smůle našich nastřelil krásnou střelou kapitán Jirka Lébl břevno. "Nedáš-dostaneš" se potvrdilo o několik minut později, kdy domáci skorovali během krátke chvile 2x. 3:1 pro domácí. Vidina bodu se rozplývala. Postupem času se na kopačky domácich lepila nervozita. Do konce utkání zbývalo 8. minut a rozhodčí pískl. Penalta!!!!!!! Míša Krákora si skvěle pokryl míč a donutil zoufalou obranu domácích k faulu.  Míč si připravil zkušený matador Jarda Nawrath a nedal domácímu golmanovi šanci.

Tlak našich se stupňoval. Jedna šance střídala druhou. Bežela poslední minuta a po krásnem centru se do míče opřel hlavou Dušan Vitásek a senzace byla na světě.

Nečekaná remíza 3:3 se stala skutečností.

Chtěl bych tímto poděkovat všem našim kanonýrům za předvedený výkon a popřát uspěch v dalších utkáních.

Autor: Radek Lampa