Vzhledem k situaci, která se odehrává v našem týmu, by se dalo polemizovat o tom, kde se naši cítí fakticky doma. Většinou si hráči přejí vyhrávat především před domácím publikem, ale v Závadě to asi bude naopak.

Nabuzební z výhry v Kozmicích nastoupili naši doma proti Malým Hošticím a po totálním selhání celeho mužstva odešli s debaklem 0:6.

V oslabené sestavě nastoupili naši na hřišti  Chuchelné.

Chyběli hráči: Novák Lukáš, Kocur Josef, Balon Michal, Gebauer Aleš, Kotzur Jiří, Šikora Lukáš, Chřibek Vojta, Kubiš David, Jackovič Štefan,Tomaka David,

První branka zápasu padla po individuální akci Jiřího Lébla, který se prodral přes bránicí hráče do šestnáctky a nedal brankáři šanci . 20. minuta - 1:0.
Přibližně ve 25. minutě se překrásnou střelou ze vzdálenosti cca 25 metrů předvedl Patrik Klič a vymetl pravou šibenici domácí branky - 2:0.
Domácí do poločasu vyrovnali na 2:2, druhá branka dosažena ze sporné situace(ofsajd).
Druhý poločas jsme byli aktivnějším týmem, z čehož vyplynula branka na 3:2 centrem z levé strany a zakončením Radka Tesarčíka.
Zaslouženě si vezeme z Chuchelné tři body a posunujeme se na 9 místo tabulky!!!

Autor: Radek Lampa