Za 18.minut bylo vymalováno

Po nepříliš vydařeném utkání v Malých Hošticích se chystali Závadští borci na Kozmice. Naši vletěli do utkání jako velká voda. Běžela cca 3.minuta utkání a nedorozumění v Kozmické obraně využil svým důrazem Michal Krákora a otevřel účet zápasu na 1:0!
Než se stačili Kozmičtí oklepat z prvního gólu, obral David Kubiš svým důrazem o míč váhajícího stopera a své sólo na brankáře hostů zakončil gólem - 2:0! A to bězela teprve cca.10 minuta utkání!!!
A to nebylo ze strany domácích všechno. Jako správný kapitán se ukázal Jiří Lébl. Nebojácně obešel dva hostující hráče a prudkou střelou po zemi k pravé tyči nedal sebemenší šanci brankáři Kozmic!!! 18.minuta utkání  a 3:0 pro domácí!!! V dalším průběhu se utkání odehrávalo převážně před brankou hosti, ale domáci zadáci dovolili hostujícím z ojedinělé akce korekci výsledku na 3:1

Autor: Radek Lampa

Vytvořeno: 28. 5. 2012
Poslední aktualizace: 28. 5. 2012 0:00
Autor: Ondřej Lasák