Datum a čas

Dnes je pondělí, 26. 7. 2021, 7:23:06

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

3. ROČNÍK TURNAJE VE STOLNÍM TENISU

Typ: ostatní
DRAMATICKÉ BOJE O VÍTĚZSTVÍ

V sobotu 12.3.2016 pořádal náš oddíl TJ Sokol Závada už třetí ročník turnaje v ping pongu. Za hojné účasti hráčů i diváků jsme byli svědky napínavé podívané, boje o každý míček a dramatického finále. Vítězem se stal Petr Baránek, druhé místo obsadil  Jan Stoček, bronzový stupínek si vybojoval Alois Buhla, a nepopulární bramborovou medaili získal Jaroslav "Frič" Vilk. Poprvé proběhla také dětská část turnaje, v které byl nejlepší syn našeho trenéra Martin Lébl. Je vidět že v Závadě vznikla nová tradice, tak už nyní se můžeme těšit na další ročníky. Rádi bychom taky poděkovali našim sponzorům, kterými byli OÚ Závada pí. starostka Andrea Lorková, Pojišťovka Generalli p. Oskar Sněhota, Alkohol Diskont pí. Lischková a Pizzeria Zábřeh p. Vojtěch Vrba.

Turnaj ve stolním tenise ZÁVADA 2016


Vytvořeno: 17. 3. 2016
Poslední aktualizace: 17. 3. 2016 00:00
Autor: Aleš Očko