DEBAKL VE STRAHOVICÍCH

SK METEOR STRAHOVICE "B" - TJ SOKOL ZÁVADA 5:0 (3:0)

V sobotu 27.5.2017 jsme zavítali do Strahovic a trenér Jarda Klega už měl před zápasem problém dát vůbec dohromady sestavu na zápas. Asistent trenéra David Tomaka k tomu po zápase řekl: "Z nejrůznějších důvodů nám chybělo osm hráčů, což je problém vlastně po celou sezonu. Pracně se dáváme dohromady a výsledek pak bohužel je jaký je."

A přitom jsme nezačali nejhůř, prvních dvacet minut bylo vyrovnaných, Jiří Lébl se dostal do dvou příležitostí, bohužel branky z toho nebyly. Pak už se dostávali ke slovu domácí - po dlouhém výkopu brankáře Halfara míč propadl k Jakubu Stříbnému, který jej však měl na dlouhou nohu. Vzápětí do do sóla vyrazil Patrik Slavík, ale míč do sítě nepropasíroval. Ve 25. minutě už udeřilo, Patrik Kubiš našel Jakuba Stříbného a ten podstřelil našeho gólmana Petra Krajíčka - 1:0. O deset minut později se po špatném odkopu dostal míč k Patriku Kubišovi, který prošel naší obranou, a nabídl balon před prázdnou brankou Jakubu Stříbnému - 2:0. Ve 37. minutě poslal opět Patrik Kubiš do úniku Jakuba Stříbného, který mohl slavit hattrick - 3:0.

Celý druhý poločas se už odehrával v domácí režii. Dvě tutovky zahodil Patrik Slavík, po jedné Patrik Kubiš a Vojtěch Štefek. Skóre navyšoval až v 73. minutě František Hladík, který se dokázal sám uvolnit a přesně zamířit k tyči - 4:0. O pár chvil opět Hladík mířil v šanci těsně vedle. Na konečných 5:0 uzavřel v  86. min. Patrik Kubiš, který přímo z voleje napálil míč do protipohybu gólmana Krajíčka.

David Tomaka po utkání už jen konstatoval: "Bohužel, můžeme jen pogratulovat domácím k výhře, a doufat v lepší výkon proti béčku Dolního Benešova, s kterým hrajeme doma už tuto středu 31.5.2017 od 18-ti hod.. Věřím, že své fanoušky potěšíme, a zápase proti tradičnímu soupeři neodejdeme s prázdnou."

Góly: 25. J. Stříbný , 35. J. Stříbný , 37. J. Stříbný , 73. F. Hladík , 86. P. Kubiš