S BOHUSLAVICEMI JEN REMÍZA

TJ SOKOL ZÁVADA - SK BOHUSLAVICE "B" 2:2 (2:1)

V sobotu 15.9.2018 jsme se doma střetli v derby zápase s béčkem sousedních Bohuslavic. V bráně našeho teamu nastoupil místo Petra Krajíčka David Kubiš (vedl si velice dobře), soupeř měl mezi tři tyčemi bývalého reprezentanta do 21 let Jana Baránka. Oba celky se dobře znají a diváci se těšili na dobrý fotbal. Závada vedla díky Robinu Vitáskovi, poté na 1:1 vyrovnal bohuslavický Kocián, ale už o pár minut později vrátil vedení domácícm Danek Štefek.

Druhá půle už byla ve znamení domácí ofenzivy. Závada postupně pálila jednu šanci za druhou, až došlo k tomu, k čemu dojít muselo. V 85. min. Barč vyrovnal a tak si hosté vezou bod za remízu 2:2.

Předseda Závady Jiří Škroch po utkání jen nechápavě kroutil hlavou: "Dvakrát jsme vedli, spálili jsme možná deset vyložených šancí a nakonec máme jen bod. Co se dá dělat, už v sobotu 22.9.2018 opět doma hostíme od 16-ti hod. béčko Dolního Benešova, bude to další derby, a věřím, že body zůstanou doma."

Góly: 15. R. Vitásek , 33. D. Štefek - 28. P. Kocián , 85. A. Barč