UKOPALI JSME TO

TJ SPARTAK CHUCHELNÁ "B" - TJ SOKOL ZÁVADA 3:4 (3:3)

V sobotu 18.5.2019 jsme vyrazili do Chuchelné, kde nás na vedlejším hřišti čekalo místní béčko. Terén nestál za nic, hrálo se brzy po obědě (v 15 hod.), a než jsme se dostali do tempa, stihli jsme udělat nějaké boty v obraně a z ničeho nic prohrávali 2:0. Naštěstí už v 19. min. se vlevo prosadil Danek Štefek, naservíroval to Danu Gryzovi a bylo  to 1:2. Ve 30. min. si Štefek postavil míč k trestnému kopu, a přesnou střelou k tyči vyrovnal - 2:2. Chvíli poté Dan Gryz vypálil parádní dělovku, která jen o fous minula pravý horní roh domácí branky. Minutu nato po přiťuknutí Gryze se sám před brankáře Chuchelné Vilíma dostal Dino, šanci ale neproměnil. A opět platilo nedáš - dostaneš. Ve 36. min. po našem dalším defenzivním zmatku se ke střele dostal domácí Honěk a Chuchelná šla opět do vedení. Závěr poločasu ale patřil Závadě. Ve 43. min. po kombinaci Krupa - Štefek - Chřibek se octl v šanci Dino a z blízka vyrovnal - 3:3.

Druhý poločas se hrále spíše kopaná než fotbal. Hřiště připomínající spíše pole nějakou kloudnou kombinaci nedovolovalo, hra byla oboustranně plná nepřesností, pohledných akcí bylo jako šafránu, a tak jsme byli rádi za akci ze 67. min, kdy si to Dino dal s Dankem Štefkem, a střelou k tyči poslal Závadu do vedení - 3:4. Pak jsme my i domácí kopali trestný kop, Dan Gryz v poslední minutě trefil břevno, ale to bylo asi všechno. Vezeme si z Chuchelné tři body za výhru 3:4.

"Nebyl to příliš pohledný zápas, ale zvítězili jsme a to se počítá," řekl po utkání předseda Závady Jiří Škroch,"Držíme si pořád třetí místo a to je paráda. V sobotu 25.5.2019 hostíme od 17-ti hod. doma Hať, věřím, že v naše fanoušky potěšíme výhrou."

Góly: 5. D. Kampík , 11. M. Depta , 36. M. Honěk - 19. D. Gryz , 30. D. Štefek , 43. L. Staňo , 67. L. Staňo