VÝHRA NAD STRAHOVICEMI

TJ SOKOL ZÁVADA - SK METEOR STRAHOVICE "B" 3:0 (1:0)
V sobotu 18.8.2018 jsme doma přivítali rezervu Strahovic. V 6. min. se zaskvěl brankář domácích Petr Krajíček, když kryl šanci hostí. V 17. min. se po akci zprava do gólovky dostával Jiří Lébl, ale na hlavičku nedoskočil a odražený míč Dino napálil vedle. V zápětí Dino po chybě brankáře Strahovic Halfara hlavičkoval těsně vedle. Ve 25. min. se po rohu dostal ke střele Robin Vitásek, ale minul. Ve 32. min. po dalším rohu se k další dorážce dostal Maldini, Halfar reflexivně mič vrazil. Vzápětí po chybě domácí defnzivy zahrozili hosté, naštěstí byl Krajíček na místě. Minutu před poločasem Radim Husárik poslal z trestného kopu parádní centr, hlavičku Jiřího Lébla brankář ještě vyrazil, na jeho následnou dorážku už ale nestačil - 1:0.
Druhý polačas začala Závada výborně. Ve 47. min. se prosadil střelec Daniel Štefek a vedli jsme 2:0. V 53. min. potáhl míč zprava Kamil Hofrichter, posunul na Jiřího Lébla, jehož střelu ještě Halfar vrazil, ale proti nekompromisní dorážce Danka Štefka neměl šanci - 3:0. A naši borci toho ještě neměli dost. V 58. min. se do sóla dostal Dino, pálil ale nad. V 68. min. opět Dino parádní halfvolejem o milimetry minul pravou tyč branky hostí. A v 80. min. Dino do třetice v šanci miřil vedle. Utkání jsme nakonec vyhráli 3:0.
Předseda Závady Jiří Škroch byl po zápase spokojen: "Nebylo to lehké, ale musím náš team pochválit. Šli jsme za výhrou, vytvářeli si šance a dávali góly, a veřím, že v sobotu 25.8.2018. kdy od 17-ti hrajem na horké půdě v Darkovičkách svou kvalitu opět potvrdíme."

Góly: 44. J. Lébl , 47. D. Štefek , 53. D. Štefek