ZÁVADA PORUČILA VĚTRU DEŠTI

FK DARKOVICE "B" - TJ SOKOL ZÁVADA 0:3 (0:0)

V neděli 28.10.2018 jsme zavítali k předposlednímu utkání sezony do Darkovic. Počasí bylo, že by psa nevyhnal, terén se postupně změnil v bahenní koupele, navíc se během poločasu zranil Venca Ritnošík, tak se do kabin šlo za stavu 0:0.

Do druhé půle naskočil Robin Vitásek (s houževnatostí sobě vlastní a po ne zcela doléčeném zranění z minulého zápasu), a přišly i góly. Nejdřív se v 67. min. trefil kanonýr Danek Štefek, na 2:0 zvýšil nezmar Robin Vitásek, a konečný účet domácím vystavil Jarda Náwrath. Z Darkovic jsme si odvezli zaslouženou výhru 0:3.

"Pochvala patří všem," řekl po utkání trenér Závady Jarda Klega, "Decimují nás zranění, ale přesto jsme podali na těžkém terénu výborný výkon, a zaslouženě vyhráli. V sobotu 3.11.2018 hrajeme v Závadě od 14-ti hod. poslední zápas sezony, hostíme Kozmice a věřím, že body zůstanou doma."

Góly: 67. D. Štefek , 72. R. Vitásek , 82. J. Náwrath